گلی از گلهای بهشت

رسول الله (صلی الله علیه و آله): إنّ الوَلدَ الصّالِحَ رَیحانَةٌ مِن رَیاحِینِ الجَنَّةِ (فرزند صالح گلی از گلهای بهشت است )

دایه های مهربان تر از مادر!!

 • ۸۱۴ نمایش
 • بررسی گوشه ای از توطئه های استکبار برای کنترل جمعیت مخالفان خود

  این پیشنهاد و کمک و مساعی و کوشش های بی وقفه و خستگی ناپذیر و دلسوزی های پدرانه و مادرانه از سازمان ملل و صندوق جهانی جمعیّت برای قتل عامّ نفوس مسلمین بالاخصّ شیعیان بیدار ایران زمین، بدون نقشه دقیق و حساب عمیق نیست؛ همانطور که تا بحال اینچنین نبوده است. هر جا دانه ای ریختند پشتش دامی گستردند. هر جا باغی نمودند دنبالش چاهی حفر کردند. اینک ما را خواب کرده اند، همچون خواب سنگین که بر مشاعر کَفتار روی می دهد.

  مگر رهبر فقید نفرمود: «آن روزی که آمریکا از ما تعریف کند، باید عزا گرفت.»؟![۱]

  و نفرمود: «ما نمی خواهیم آمریکا سرپرست ما باشد، ما نمی خواهیم همه منافع ملّت را آمریکا ببرد.»؟![۲]

  و نفرمود: «مملکت اسلامی عار است که دستش را دراز کند طرف آمریکا که شما نان ما را بدهید.»؟![۳]

  مگر نفرمود: «بسم الله الرّحمن الرّحیم. أساساً هر تشکیلاتی که ابرقدرت ها در آن دست دارند، باید به نفع آنها تمام شود. سازمان ملل و شورای امنیّت در خدمت ابرقدرت ها و برای بازی دادن سائر کشورهاست. و لذا برای خودشان حقّ وتو قرار می دهند. هر مطلبی که مخالف با رأی آنهاست کنار می گذارند. و اصلًا خود آنها هم در خدمت ابر قدرتها هستند. سازمانهایی هم که - به هر اسمی - درست می کنند، می خواهند همه را به طرف منافع خودشان بکشند. ما به ابرقدرت ها سوء ظنّ داریم؛ که اگر مطلب راستی هم بگویند ما اعتقادمان می شود که این را برای مصلحتی گفتند که مردم را اغفال کنند.»؟![۴]

  ما آنچه از انگلیس دیده ایم و شنیده ایم و خوانده ایم جز مکر و خدعه چیزی نبوده است و همچنین از آمریکا که همه انگلیسیّ الاصل هستند، و با همان شئامت و لئامت بر آن سرزمین گسترده هجوم برده، با کشتار و قتل عامّ سرخپوستان بی گناه، خود در آن مقرّ گرفته اند؛ و همچنین از اسرائیل که نوزاد و طفل ولد زنای این دو نابکار است. و به عبارت مختصر: حزب صهیونیزم و طرفداران آن(نه مطلق طائفه یهودیان و مسیحیان که در نزد ما دارای اعتبار هستند.)

  آمریکا برای قطع نسل سرخپوستان میلیون ها زن را توبکتومی نمود

  از اوّلین سال های هجوم اروپاییان به قارّه آمریکا در قرن ۱۵ تا امروز، بطور مداوم سرخپوستان ساکن این سرزمین و مردمان اصلی و صاحبان اوّلیّه آن، مورد کشتار و قتل عامّ و شکنجه بوده اند. این جنایات تا امروز هم، همچنان ادامه دارد.

  چندی قبل توطئه عظیم و وحشت انگیزی به وسیله یک خانم پزشک سرخپوست در آمریکا کشف شد که این همه ددمنشی و جنایت پیشه گی را مشکل می توان حتّی تصوّر کرد.

  داستان از این قرار است که زن سرخپوستی بیمار شده، و به خانم دکتر هم نژاد خود مراجعه می کند و ضمن شرح احوالات و سوابق بیماری خود نقل می کند که قبلًا تحت عمل جرّاحی قرار گرفته و عقیم شده است.

  پزشک تعجّب می کند که بیماری او ربطی به عقیم کردن وی ندارد. ماجرا را تعقیب می کند و با مراجعه به سوابق و پرونده پزشکی بیمار و توجّه به موارد مشابه، و بدنبال یک تحقیق وسیع، معلوم می شود که طبق یک برنامه دقیق و حساب شده، و در عین حال ساکت و مخفی و به سرپرستی «سیا» در سراسر آمریکا بیش از ده هزار زن سرخپوستی را که به علّت هر نوع بیماری به پزشک مراجعه کرده اند، به هر زبان ممکن آنها را قانع نموده اند که علاج بیماری شان عقیم شدن است و به این وسیله خواسته اند تا نسل سرخپوستان را براندازند. همان سرخپوستانی که سالیان دراز در صحنه تبلیغات، توسّط سینمای صهیونیستی آمریکا به منزله افرادی خونخوار و وحشی قلمداد می شدند؛ و این دروغ محض را تکرار و تثبیت می کردند تا کشتار و قتل عامّ وحشیانه آنها را توجیه کرده و به فراموشی بسپارند.

  این جنایات همراه با انواع تدابیر برای بیرون راندن سرخپوستان از سرزمین آباء و اجدادیشان نه تنها در آمریکا بلکه در کانادا هم، همچنان ادامه دارد .... [۵]

  لازم به تذکّر است که میلیون ها دختر سرخپوست در کانادا و آمریکا توسّط پزشکان عقیم گشته اند. این دو کشور خواستار نابودی کامل سرخپوستان می باشند.[۶]

   

  انتشار مرض ایدز در مصر، توسّط آمریکا، انگلیس و اسرائیل

  چگونه آمریکا و انگلیس و اسرائیل در مصر با انتشار مرض «ایدز»[۷] سعی می کنند تا این ملّت را مریض، و به فنا و هلاکت برسانند؟

  روزنامه اطّلاعات نوشت. خبر کوتاه بود و در یک گوشه دور از چشم صفحه حوادث روزنامه های مصر نشسته بود؛ امّا همین خبر کوتاه ناگهان به بمبی قوی تبدیل شد، و جامعه مصر از جمله محافل دولتی، وزارتخانه های بهداشت و درمان کشور و امور خارجه و مؤسّسات بهزیستی حمایت از کودکان و نوجوانان و غیره را لرزاند و هیاهویی راه انداخت.

  اصل خبر کوتاه بود و از ده سطر هم تجاوز نمی کرد. آمده بود: یک توریست آمریکایی بنام چارلز که مبتلا به بیماری ایدز است در حالی که در آپارتمان خود در منطقه دقی قاهره با هفت کودک مصری در حال انجام اعمال منافی عفّت بود دستگیر شد. او این کودکان را از خیابان به آپارتمان خود می کشاند و در برابر پرداخت یک لیره مصری، آنان را به این کار وادار می کرد.

  البتّه تنها چارلز در مصر به چنین کاری مبادرت نورزیده است و بسیاری دیگر از خارجیان که احتمال ابتلای ایدز آنان قوی است دست به چنین کاری زده اند

  پل دیترسایتون تبعه انگلیسی که ۳۹ ساله و کارشناس کامپیوتر است در حال حاضر در دادگاه جنحه «العجوزه» در مصر به جرم اقدام به اعمال منافی عفّت با سه کودک مصری در حال محاکمه است ....

  در سال ۱۹۸۸ یک شبکه فحشا که پنج زن اسرائیلی آنرا اداره می کردند در قاهره کشف شد. همان زمان خبرهایی به گوش رسید مبنی بر اینکه این زنان عضو «انجمن جهانی ایدز» هستند.

  در شهر اسمعیلیّه مصر نیز یک فاحشه اسرائیلی که مدیریّت یک شبکه سیّار فحشا را بر عهده داشت دستگیر شد یک کارشناس انگلیسی نیز جوانان را اغوا می کرد که در برابر پول با او عمل انحرافی انجام دهند. یک فاحشه صهیونیست مبتلا به ایدز نیز ادّعا کرد که یک افسر پلیس مصری سعی کرده او را مورد تجاوز قرار دهد زیرا از مراوده با او امتناع کرده بود.

  باری، این مقاله و خبر بسیار مفصّل است؛ و اجمال آن اینست که: چارلز از سفارت آمریکا در قاهره پول دریافت می نموده است، و سپس با هواپیمای آمریکایی از مصر به آمریکا رفت و رفیقش خانم سارا که انگلیسی بوده است به انگلیس رفته است.

  عنوان ماجرا در روزنامه این است:«انتقال ایدز؛ جنگ جدید امپریالیسم و صهیونیزم علیه جهان سوّم»

  اتباع آمریکائی و اسرائیلی آلوده به بیماری ایدز که در مصر بسر می برند، با اغفال کودکان و نوجوانان و انجام اعمال منافی عفّت با آنان، ویروس مرگبار «ایدز» را در این کشور می پراکنند.

  و صفحه ای را با عکس اطفال مورد تجاوز چارلز از تصویر عربی روزنامه «الموقف العربی» شماره ۴۱۴- ۱۹ مارس ۱۹۹۰ با عبارت: «ضحایا المجرم الامریکی ویلیام تشارلز هارکات؛ جریمة الامیرکی القَذِر» گراور نموده است و نوشته است: «گزارشی تکان دهنده از توطئه ای بزرگ»

  و نیز در این گزارش آمده است: «پدیده انحراف جنسی در نزد خارجیان بخصوص در آمریکا که مبتلایان به ویروس ایدز زیادی دارد پدیده ای رائج است. افزایش نسبت مبتلایان به این بیماری به دلیل داشتن روابط انحرافی در میان بسیاری از شهروندان این کشور است که طبق گفته پزشکان کارشناس، یکی از دلایل ابتلای به این بیماری است.

  امّا این امر در مورد توریست آمریکایی یاد شده معنی دیگری هم دارد. او مدّت های مدید بدون اینکه کار مشخّصی داشته باشد در مصر بسر برده، و ماندن او جنبه غیر قانونی نیز داشته است. بعد هم بارها از اسرائیل دیدن کرده و به مصر بازگشته است. بدون داشتن کاری از سفارت آمریکا در مصر، ماهانه کمک های مالی دریافت میکرده است. تمام این نشانه ها گویای آغاز شدن شکل جدیدی از جنگ اسرائیل و حتّی آمریکا علیه اعراب است.

  در این جنگ آنان تلاش می کنند با صدور بیماری های مسری و ویرانگر از طریق حشره کش های آلوده، بطور قاچاق، و نیز از طریق خطرناکترین بیماری قرن «ایدز» جوانان، نوجوانان و کودکان این کشورها را که سرمایه های آینده کشور محسوب می شوند آلوده سازند.

  مگر نه اینکه تمام پروژه ها که توسّط اروپاییان و آمریکائیان انجام گرفته نشان میدهد که افزایش جمعیّت بخصوص اگر بطور صحیح مورد آموزش قرار بگیرند بعنوان سرمایه آینده توسعه هستند؟ پس بر همین اساس است که اسرائیل سعی می کند یهودیان بیشتری از شوروی جذب کند و در مقابل نگذارد جمعیّت اعراب رشد سالمی داشته باشد، مبادا این جمعیّت به سرمایه های توسعه آینده تبدیل شوند ....

  در ماه مارس سال گذشته، در روزنامه های مصر آگهی استخدام در آمریکا در زمینه های خاکسپاری ضایعات اتمی و پرستاری از بیماران «ایدز» منتشر شد. در این آگهی گفته نشده بود که از بعضی مصریان به عنوان موش های

  آزمایشگاهی برای پیش بردن پژوهش های آمریکایی پیرامون پیوند عضو و بافت ها نیز استفاده خواهد شد.

  در نوامبر ۱۹۸۷ یکی از دفاتر کاریابی آمریکا در یک آگهی استخدام اعلام کرد که به پانصد پرستار مصری نیاز دارد. این پرستاران به منظور مراقبت از بیماران ایدز در شهرهای مختلف آمریکا استخدام می شدند. نیاز به پرستاران مصری بعد از امتناع پرستاران آمریکائی از پرداختن به این کار پیش آمده بود.

  ولی زمانی که مطبوعات مصر خطر این کار را هشدار دادند، دفتر کاریابی مذکور از ادامه استخدام صرف نظر کرد.»[۸]

   نویسنده: آیت الله سید محمد حسین حسینی طهرانی
  منبع: رساله نکاحیه، ص ۱۹۹

  پی نوشت ها: 

   

  [۱]  امام خمینی، کلمات قصار، پندها و حکمت ها، چاپ اوّل، بهار ۱۳۷۲.

  [۲]  همان.

  [۳]  همان.

  [۴]  کوثر، جلد دوّم، خلاصه بیانات امام خمینی ۱۳۵۹ تا ۱۳۶۷، ص ۱۲۲، بیانات امام خمینی در جمع شرکت کنندگان ایرانی در کنفرانس نیمه دهه زن در «کپنهاک».

  [۵]  روزنامه «جمهوری اسلامی» ۷ / ۶ / ۶۰.

  [۶]  رحمانی، شمس الدّین، جنایات جهانی، ص ۲۹ و ۳۰.

  [۷]  در خلاصه مقاله ای از دوست ارجمند و گرانقدر، آقای دکتر حاج سیّد رضا فرید حسینی، استاد دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی مشهد مقدّس که جناب محترم آقای دکتر حاج سیّد حسین فتّاحی معصوم، در کتاب خود: «مجموعه مقالات سمینار دیدگاههای اسلام» در پزشکی در ص ۴۶۷ و ۴۶۸ ذکر نموده اند، آمده است:

  «بسم الله الرّحمن الرّحیم. حکم اسلام درباره همجنس گرایی و رابطه آن با بیماری ایدز»

  بیماری ایدز یا سَنْدرُم نقص ایمنی اکتسابی در سال ۱۹۸۱ کشف شد. موضوع ایدز نه تنها امروز به عنوان یک بیماری ایمونولوژیک مطرح است بلکه بیشتر جنبه های اجتماعی و سیاسی آن موضوع رسانه های گروهی می باشد. تا کنون در آمریکا بیش از ۶۰ هزار نفر به این بیماری مبتلا شده اند و مرگ و میر آن نزدیک به صد درصد می باشد. عامل این بیماری ویروسی است که به اختصار «VIH» میگویند و در سال ۱۹۸۳ کشف شد.

  در جوامع صنعتی مخصوصاً آمریکا، بی بند و باری بیش از حدّ در روابط جنسی پیدا شده و حتّی همجنس بازی((ytilauxesomeaH در انگلستان و برخی از ایالات آمریکا قانونی اعلام شده و این گروه با حمایت قانون به کار خود ادامه می دهند.

  ریسک فاکتور(عامل خطر) این بیماری با تمام کوشش هایی که شد آنرا به بی بند و باری نسبت ندهند، هنوز هم در بین افراد همجنس باز درصد بالایی را تشکیل می دهد. به طوری که در همجنس بازان ۷۸ درصد و در هموفیلی ها کمی بیشتر از یک درصد می باشد، و گروه همجنس باز با انحرافات جنسی مسؤول شیوع بیش از حدّ این بیماری هستند.

  با توجّه به اینکه همجنس بازی در قرآن کریم به عنوان عامل زشتی یاد شده و حکم اسلام در این مورد شدید است، امروزه با پیدایش بیماری ایدز و اینکه افراد همجنس گرا مسؤول شیوع این بیماری در جوامع بشری هستند؛ به اهمّیّت حکم اسلامی درباره این گروه پی می بریم. اکنون حکم اسلام در مورد همجنس گرائی را که از رساله عملیّه حضرت امام خمینی قدّس سرّه آمده است ذکر می شود:

  « همجنس گرایی دو مرد را لواط گویند. این عمل شنیع از دو راه قابل اثبات است:

  الف: چهار مرتبه اقرار و اعتراف یکی از آن دو؛ در صورتی که بالغ و عاقل و دارای قصد و اختیار باشد.

  ب: شهادت و گواهی چهار مرد که خود دیده باشند، حکم بالغ و عاقل در مفعول و فاعل اعدام است.

  همجنس گرایی دو زن را سُحق گویند و کیفر آن دو، ۱۰۰ تازیانه می باشد.»

  چنانچه حکم اسلام درباره همجنس گرایی مردها اجرا می شد، بشریّت شاهد شیوع این بیماری وحشتناک یا بعبارت دیگر طاعون همجنس بازان نبود. و دوّم اینکه بیماری ایدز هنوز در دو زن همجنس گرا گزارش نشده است و می بینیم حکم اسلام در مورد زنان همجنس گرا ۱۰۰ تازیانه است. بنابراین می توان امروز بعد از گذشت ۱۴ قرن به حکمت علمی و عملی این حکم نافذ اسلام در مورد همجنس گرائی مردها پی برد.

  [۸]  روزنامه اطّلاعات، ۲۰ رمضان ۱۴۱۰ (۲۷ فروردین ۱۳۶۹) شماره ۱۹۰۱۹.

  باسلام وخسته نباشیدوتسلیت ایام خدمت شما روحانی محترم
  حاج اقامن خانم طلبه ام 23سالمه وفرزنددوساله دارم مشکل روحی دارم وتحت درمانم سرم بسیاربازیگوشه وطبق نظریه ی روانشناسان پیش فعالی زودرس گرفته من وپدردراین دوسال پیرشدیم وداغون ولی دلمان فرزندمیخواداما باسرزنش اطرافیان ومشاوره و دکترم که نه میگویند مواجه هستم نمیدانم چه کارکنم  سنم بالامیرودوحوصله کمتروتعدادفرزندان محدود وشنیدن اینکه شیعه وسنی برابرمیشن ازارم میده لطفا پاسخم رادروب خودم بدید زیرافراموش کارام باتشکر والتماس دعا
  به روزم
  سلام علیکم
  ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
  شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
  <b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
  تجدید کد امنیتی
  بسم الله الرحمن الرحیم
  پیش به سوی تولد و تربیت سردارن سپاه مهدی موعود (عجل الله تعالی فرجه)
  چه کنیم که فرزندانی صالح و سالم داشته باشیم!؟؟
  شعارهای ما:
  اولین قدم برای داشتن فرزند سالم و صالح انتخاب همسر شایسته است!
  فرزند سالم در خانواده سالم !
  تقوا و زندگی سالم = فرزندان صالح
  فرزند آیینه تمام نمای والدین است
  فرزند بیشتر آینده ای بهتر (البته نه در هر منطقه و نه در هر خانواده!! قشر متدین و فرهیخته جامعه که توانایی تربیت فرزندان سالم و صالح را دارند در صورت کم کاری روز قیامت یقینا مسئول خواهند بود!)
  Designed By Erfan Powered by Bayan